Вт, 06.12.2022, 22:43
Меню сайту
Категорії каталога
Мои файлы [6]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика
Міні-чат
300

Каталог файлов

Головна » Файли » Мои файлы

ДН-08
[ Викачати з сервера (54.9 Kb) ] 09.02.2008, 19:39
Фестиваль пластової творчості
День пластуна 2008:
«Назад у майбутнє»
23 та 24 лютого 2008, Львів, Погулянка


ОГОЛОШЕННЯ

Цього, чотирнадцятого, разу пропонується:

Театральний конкурс.
(читається: «театральний конкурс «крапка»)

Мистецькі й творчі виступи команд передбачають відсутність кордонів для польоту творчої думки та розкриття потаємних театрофільських бажань. Свої приховані пристрасті, котрі прагнуть постановки на сцені, команда від пластового куреня мусить оформити у Сценарій. Курені УПЮ потрапляють у категорію «Юнацтво», куреням УСП й УПС пропонується зайнятися мистецтвом і показати свій хист у категорії «За 18», а гнізда і рої УПН зможуть пофестивалити на Новацькій сцені. Повний розкритих театрожадань (театростраждань?) Сценарій разом із анотацією потрібно надіслати до 01.01.2008 на е-пошту Фестивалю. За остаточним варіантом Сценарію команди ставитимуть свої [сподіваємося] неймовірні вистави [маємо надію, що у хорошому сенсі «неймовірні»]. Критерії оцінювання залишаються традиційними – відповідність часовим рамкам (до 15 хв.), підготовленість, артистизм, декорації та костюми, технічний супровід, оригінальність, втілення сценарію. Перегляд вистав у Кінокон-цертному залі.

Фотоконкурс «Старий модерн»
Команди куренів, що бажають взяти участь, подають до 02.02.2008 не більше 5 названих/підписаних фото формату А4. Керуйтеся принципом «Форма старовинна, а суть – модерна». На фото вимагається наявність ≥1 ос. «Пейзажна тематика» нехай прикрашає Ваші домівки. Знимки не повертаються. Командні номінації: «репортаж», «портрет» та «композиція». Окремо пройде індивідуальний конкурс «Монтаж», де основними критеріями буде креативність й оригінальність. Перегляд фото відбуватиметься у спеціальному приміщенні – Галереї.

Конкурс відзначок «Кращі колекції»
Можливо, Ви гадаєте, що у Вас особисто чи у Вашого куреня найбільша у світі колекція найприкольніших і найоригінальніших відзначок із пластових акцій? То чому б у цьому не переконати усіх? Якщо до 02.02.2008 зберете це все до купи, підпишете й передасьте чи перешлете, то маєте таку нагоду. Або й цілий ШАНС.

Конкурс «Презентація куреня»
Роздуми на тему «Які ми красиві» заважають спати, а потім сниться все, про що думали? Зробіть оригінальну та унікальну електронну презентацію свого куреня тривалістю до 5 хвилин та дайте змогу відчути оточуючим які ж ви красиві!
Умови участі в конкурсі як і у «Кращих колекціях».

Кіноманія «Де кум?»
Старий-добрий індивідуально-командний конкурс. Проводиться у номінаціях «Короткометражний фільм» (до 5 хв.) та «Ґранд-творіння» (обмеження часового немає, але майте совість). Надсилайте свою творчість на CD/DVD на вказану нижче адресу до 02.02.2008.

Мобіманія
Маєте мобільний телефон? Може, у ньому ще й якась відеокамера є? На обидва питання відповідь: «Так»? Тоді пропонуємо Вам познімати тим телефоном й передати нам до 02.02.2008 для участі у конкурсі відзняте відео. Хто-зна, чи не стане воно кращим у номінаціях «Тільки 60 секунд» чи «Безліміт»?

інші ПРЕЗЕНТАЦІЇ, КОНКУРСИ, ЗМАГАННЯ та ПЕРФОРМЕНСИ
про які стане відомо згодом, коли інформацію Ви прочитаєте на сайті чи у газеті, побачите на стіні чи уві сні, або отримаєте із уст в уста... Що ще тут додати? Чекайте інфу, фантазуйте (не про «із уст в уста», а конкурси думайте) і своє пропонуйте.

IV вечірки
Ви собі уявляєте цей Фестиваль без вечірок? Якщо ні, то більше нема чого тут дописати. Якщо уявляєте, то прийдіть і переконайтеся у неможливості відсутності їх наявності!

Для участі у конкурсах ФПТ «ДП-2008» потрібно зголоситися до 1 січня!
* - фото та відео приймаються до 02.02.2008

Контактні адреси Фестивалю:
79008, м. Львів, а/с 1369 з поміткою «День пластуна – 2008» чи dp@plast.org.ua

Контактні телефони Фестивалю:
8063 8326869 (прес-центр та інфо-питання), 8097 6612260 (Служба по-се-ле-ння), 8096 8145976 (питання по конкурсах та програмі)

Вкладка - 1000 грн. (і для учасників, і для гостей)

Весь «інфо-свіжачок» (і не тільки) на
www.plast.org.ua/dp2008
Інформаційна підтримка – Пластовий портал.


Категорія: Мои файлы | Додав: dyxvovka
Переглядів: 1015 | Завантажень: 319 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: